Luxusní otevírací novoroční přání je vyrobeno z bílého grafického papíru s digitálním výsekem. Přes motiv prosvítá zlatá a měděná ražba. Obálka je v ceně přání.

27,00 Kč

Decentní, otevírací novoroční přání pro firmy je vyrobeno z tmavě modrého, hladkého, grafického papíru. Motiv letopočtu se zeměkoulí je realizován reliéfní ražbou zlatou a stříbrnou fólií, text ražbou. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Krásné novoroční přání s motivem zasněženého stromečku s červenou lesklou ražbou. Přední stranu je upravena tvarovým výsekem. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Velmi pěkné otevírací novoroční přání s motivem naivních vánočních stromečků je vyrobené z tmavě hnědého perleťového papíru se zlatou ražbou. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

Vánoční a novoroční přání svým motivem a provedením navodí pocit krásné romantické nostalgie. Přání je vyrobeno z béžového, strukturovaného papíru, digitálně potištěno a dozdobeno ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

PF karta 2018 s motivem nádherně jemných vloček z perleťového papíru - modrý tisk a červená lesklá ražba. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Vánoční přání je vytvořené kombinací slepotisku, digitálního tisku a stříbrné ražby. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Krásné, otevírací novoroční přání z červeného, grafického papíru. Vánoční stromeček i text pod ním je vytvořen digitálním výsekem a dozdoben ražbou stříbrnou fólií. Přes motiv prosvítá jemně krémový vnitřní díl. Obálka je v ceně přání.

28,00 Kč

Karta PF 2018 s jemným motivem vánočního stromku je vyrobena z bílého perleťového papíru se stříbrnou ražbou. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Otevírací novoročenka s vícejazyčním přáním k Vánocům a novému roku z krásného perleťového papíru, který má jemně zlatavý nádech. Text je kombinace ražby červenou a stříbrnou fólií. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč

Stříbrné otevírací novoroční přání je vytvořeno kombinací technologií digitálního výseku, reliéfní ražby a ražby stříbrnou fólií. Přes vločku prosvítá vnitřní díl. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Pěkná novoroční karta s vánočním motivem zvonků je vyrobena z bílého perleťového papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Novoroční přání z červeného grafického papíru a digitálním výsekem sněhových vloček ve tvaru tzv. kapsy. Obálka je v ceně přání.

29,00 Kč

Moderní novoroční přání se zasouvací kartou je vyrobeno z perleťového papíru grafitové barvy. Tzv. kapsa je upravena tvarovým výsekem a na přední straně je motiv vytvořený reliéfní ražbou modrou a stříbrnou fólií. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč

Otevírací vánoční a novoroční přání jsme vyrobili z bílého perleťového papíru. Na přední straně ho zdobí elegantní kombinace reliéfního tisku tyrkysovou a stříbrnou fólií. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Novoroční přání s motivem vánočního stromečku, který je poskládán z několikajazyčných přání. PF karta je vyrobena z bílého perleťového papíru se stříbrnou a červenou ražbou. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Krásné, otevírací novoroční přání je vyrobeno z bílého, hladkého, grafického papíru. Motiv vánočního stromečku je vytvořen digitálním výsekem a reliéfní ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

28,00 Kč

Novoroční přání s motivem nádherně jemných vloček z perleťového papíru je realizováno digitálním tiskem a ražbou červenou fólií. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Výrazné otevírací přání je z recyklovaného papíru, motiv vloček je realizován kombinací digitálního tisku a reliéfní ražby. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

Vesele působící novoroční přání ve tvaru karty s motivem vánočního stromku z červeného grafického papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Stříbrné otevírací novoroční přání s motivem vánoční baňky. Ozdoba je realizována digitálním výsekem a prosvítá přes ni vnitřní díl. Obálka je v ceně přání.

26,00 Kč

Moderní novoročenka z perleťového papíru grafitové barvy s motivem PF 2018 vytvořeným reliéfním slepotiskem stříbrnou fólií. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

Otevírací novoroční přání z perleťového papíru s jemným motivem vánočního stromečku v květináči. Obálka je v ceně přání.

23,00 Kč

Pěkná novoroční karta s vánočním motivem stromečku je vyrobena z bílého perleťového papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Pěkná novoroční karta s vánočním motivem dárečku je vyrobena z bílého perleťového papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Novoroční přání s motivem letopočtu PF 2018 z krásného modrého metalického papíru. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč

PF karta s vánočním motivem stromečku je vyrobena z bílého perleťového papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Otevírací novoroční a vánoční přání s motivem noční oblohy nad koruny stromů. Kontrast bílé novoročenky s tmavěmodrou oblohou s hvězdičkami, která prosvítá přes jemný laserovaný vločky doplňuje stříbrná ražba. Obálka je v ceně přání.

29,00 Kč

Sněhobílá novoročenka s vyseknutým motivem vánoční baňky. Vyrobili jsme ji z bílého perleťového papíru, na text jsme použili digitální tisk v kombinaci s červenou ražbou. Obálka je v ceně přání.

26,00 Kč

Novoroční a vánoční přání s elegantním, temně modrým motivem stromku a hvězdné oblohy je vyrobena z velmi kvalitního grafického papíru. Na stromek jsme použili technologii termotisku a doplňuje ho reliéfní ražba stříbrnou fólií. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč

Moderně působící novoroční přání ve formě karty s motivem vánočního stromku je realizováno z bílého perleťového papíru. Obálka je v ceně přání.

13,50 Kč

Reprezentativní novoroční přání se zasouvací kartou je vyrobeno z tmavě modrého grafického papíru. Tzv. kapsa je upravena tvarovým výsekem, motiv je vytvořený reliéfní ražbou stříbrnou fólií a ražbou modrou fólií. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč

Nádherně řemeslně zpracované otevírací přání je vyrobeno z perleťového papíru, celá přední strana je opatřena slepotiskem a dozdobena minimalistickým vánočním stromečkem. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč
Zobrazeno 1 – 33 z 54 položek