Otevírací novoročenka z červeného perleťového papíru. Na titulní straně je nalepena papírová vánoční ozdoba s červenou a stříbrnou  reliéfní ražbou. Celý motiv dotváří ručně vázaná bílá atlasová mašle (ozdoba i mašle jsou na novoročence již nalepeny). Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč

Otevírací novoročenka je zhotovena s modrého metalického papíru. Motiv je tvořen bílou ražbou. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

21,50 Kč

Kartička ze stříbrného grafického papíru, motiv je tvořen kombinací stříbrné a modré reliéfní ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z metalického grafického papíru v barvě vanilky. Motiv je tvořen matnou zlatou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou ze stejného metalického papíru, na které je ražba zlatou a čokoládově hnědou fólií.Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Kartička z krémového grafického papíru, motiv je tvořen kombinací zlaté a perleťové ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Otevírací novoročenka z hnědého metalického papíru. Motiv je tvořen kombinací zlaté a stříbrné ražby. Vložená kartička z krémového metalického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

21,50 Kč

Otevírací novoročenka je zhotovena z bílého grafického papíru. Je tvořena slepotiskem a reliéfní ražbou červenou fólií.Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen slepotiskem a ražbou stříbrnou a červenou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací slepotisku a červené ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z hladkého bílého papíru. Motiv je tvořen zlatou ražbou a vlepeným modrým čtverečkem, na kterém je bílou a zlatou fólií vyobrazena zimní krajina.Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru, motiv je tvořen kombinací stříbrné a modré mikroreliéfní ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Otevírací novororočenka z tmavě modrého metalického papíru s tvarovým výsekem s modrou a stříbrnou mikroreliéfní ražbou. Uvnitř je vložený bílý papír s modrou ražbou pro dotisk přání. Oba díly spojuje stříbrná gumička s mašličkou.Obálka je v ceně přání.

23,50 Kč

Otevírací novoročenka z červeného grafického papíru, motiv je tvořen tvarovým výsekem a stříbrnou ražbou. Vložený bílý papír je určen pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,50 Kč

Otevírací novoročenka ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem, červenou a stříbrnou ražbou. Vložený bílý papír s mikroreliéfní ražbou je určen pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku, zlaté ražby a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku, ražby zlatou fólií a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Otevírací novoročenka z tmavě modrého grafického papíru, motiv je tvořen výsekem a stříbrnou mikroreliéfní ražbou. Vložená kartička s ofsetovým tiskem je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

Otevírací novoročenka je zhotovena z bílého grafického papíru. Je tvořena slepotiskem a reliéfní ražbou modrou fólií.Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací reliéfních ražeb stříbrnou, zelenou a modrou fólií.Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč

Kartička z modrého grafického papíru s průsekem. Motiv je tvořen kombinací ražby zlatou a bílou fólií. Do průseku je vložena bílá kartička pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

16,00 Kč

Kartička z bílého hladkého papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a ražby zlatou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,50 Kč

Otevírací novoročenka z modrého grafického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem a ražbou modrou, stříbrnou a třpytivou holografickou fólií. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,50 Kč

Kartička ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen bílou a červenou mikroreliéfní ražbou.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru, motiv je tvořen kombinací ražby stříbrnou a červenou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Otevírací norovočenka z černého metalického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem a kombinací ražby stříbrnou a oranžovou fólií. Vložený papír s mikroreliéfní ražbou oranžovou fólií je určen pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,50 Kč

Otevírací novoročenka z bílého grafického papíru, motiv je tvořen kombinací ražby červenou, zlatou a stříbrnou fólií a slepotiskem.Obálka je v ceně přání.

22,50 Kč

Kartička z metalického grafického papíru v barvě vanilky, motiv je tvořen kombinací zlaté a červené reliéfní ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z krémového grafického papíru, motiv je tvořen kombinací červené a zlaté mikroreliéfní ražby.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Otevírací novoročenka z krémového grafického papíru s jemnými zlatými třpytkami. Motiv je tvořen matnou zlatou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou ze zlatého metalického papíru, na které je ražba stříbrnou a čokoládově hnědou fólií.Obálka je v ceně přání.

22,50 Kč

Otevírací novoročenka z tmavě modrého grafického papíru, motiv je tvořen perleťovou a zlatou mikroreliéfní ražbou a slepotiskem. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

21,50 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen kombinací ražby stříbrnou a fialovou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen stříbrnou matnou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou z tmavě modrého metalického papíru, na které je ražba stříbrnou a modrofialovou fólií.Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Otevírací novoročenka z černého metalického papíru, motiv je tvořen kombinací bílé, stříbrné a červené ražby. Vložená kartička ze stříbrného metalického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
Zobrazeno 1 – 33 z 46 položek