Otevírací novoročenka z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ofsetovým tiskem a ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,50 Kč
Doprodej

Otevírací novoročenka z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ofsetovým tiskem a ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Kartička z bílého grafického papíru s nalepeným výsekem. Motiv je tvořen kombinací ražby perleťovou a stříbrnou fólií. Motiv vločky je tištěn ofsetem, doplněn stříbrnou ražbou.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a ražby zlatou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,50 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč

Tmavomodrý zrnitý papír, stříbrný a modrý tisk. Exkluzivní novoroční blahopřání je dokresleno stříbrnou termografií. Stříbrné stromečky jsou vsazeny do modrého pozadí a vytvářejí moderní kompozici. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Krémový perleťťový papír, zlatý a měděný tisk. Zlaté rámečky s vánočními vzory kontrastují se světlým pozadím přání a měděnou strukturovanou výplní. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Modrý perleťový papír, modrý a stříbrný tisk. Na tmavém podkladě je nalepený bílý čtverec s atraktivním potiskem vánočního stromečku, který se vzájemně doplňuje se stříbrnou stužkou na spodním papíru. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

Bílý papír, barevný tisk, lesklá modrá a bílá termografie. Modré vánoční motivy jsou natisklé na bílém třpytivém pozadí. Uprostřed přání vynikají modré nápisy ve více jazycích. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč
Doprodej

Bílý papír, barevný modrý tisk, bílá a stříbrná lesklá termografie. Novoročnímu přání dominuje vánoční stromeček. V pozadí jsou natisklé světlé vánoční motivy. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Hnědozlatý perleťový papír, zlatý a hnědý lesklý tisk. Na přední straně exkluzivního vánočního blahopřání dominují zlaté slepotiskové dárky s vánočním motivem, které vynikají na hnědém lesklém pozadí. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Bílý perleťový papír, barevný a stříbrný tisk. Zasněžená zimní krajinka a modré hvězdičky jsou vzájemně propletené s jemnými stříbrnými vločkami a slepotiskovým stříbrným rámem. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Bílý papír, zlatý a barevný tisk v červených odstínech. Na levé straně novoročního přání jsou natištěná zlatou barvou vánoční motivy, zvýrazněné jemným slepotiskem. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč
Doprodej

Modrý perleťový papír, stříbrný a červený tisk. Stříbrný stromeček, který je vsazený do stříbrného pozadí, je zvýrazněný slepotiskem. Na vrchní straně vlepeného bílého papíru je slepotiskový nápis. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Bordověčervený metalický papír, stříbrný tisk, červená termografie. Stylové novoroční blahopřání je potištěno červeným a stříbrným stromečkem, který je zvýrazněn jemným slepotiskem. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Otevírací novoročenka na tmavém hnědém papíře. Zlatý a měděný tisk. Na novoročence dominují slepotiskové stromečky. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Bordověčervený metalický papír, stříbrný tisk, červená termografie. Stylové novoroční blahopřání je potištěno červenou a stříbrnou vločkou, která je zvýrazněna jemným slepotiskem. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Papír červené perleťové barvy, stříbrný a červený tisk, průsvitná termografie. Celé přání působí velmi luxusně díky průsvitné termografii a stříbrnému stromečku, který vystupuje z červeného pozadí. Stromeček je vytvořený z ornamentů a jemného slepotisku. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Zlatý perleťový papír, zlatý a hnědý tisk. Na přední straně novoročního blahopřání je natisklý slepotiskový stromeček, nad kterým vyniká hnědá hvězdička. Uvnitř blahopřání je vložený hnědý perleťový papír. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Červený perleťový papír, stříbrný a červený tisk. Skupinka stříbrných stromečků je doplněná o červený tisk a jemně propracovaný slepotisk hvězdiček. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

Zelený metalický papír, zlatý a zelený tisk. Ornamentový detailně vykreslený zlatozelený stromeček natisklý na papíře zlaté barvy je přilepený na spodní část blahopřání. Na blahopřání je v pravé části natisklá zlatá stuha, která dotváří moderní kompozici. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

Hnědý papír, zlatý a stříbrný tisk. Ornamentový detailně vykreslený zlatostříbrný stromeček natisklý na papíře zlaté barvy je přilepený na spodní část blahopřání. Na blahopřání je v pravé části natisklá zlatá stuha, která dotváří moderní kompozici. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

Perleťový modrý papír, stříbrný tisk. Novoroční blahopřání s motivem tří zajímavých stromků, které jsou do novoročenky vyřezané laserem. Ty krásně kontrastují s vnitřních světlým papírem. Přední strana blahopřání nabízí možnost dotisknutí firemního loga, případně textu dle žádosti zákazníka. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

Exkluzivní papír se sametovým odstínem červené barvy, zlatý a stříbrný tisk. Krásný kontrast barev novoročního přání jemně doplňuje zlatý vánoční nápis a stromeček, který je natisklý zlatou a stříbrnou lesklou barvou. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč
Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek