Visačka na dárek PF 2021 – V2106

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez.

Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou. Použili jsme grafický papír červené barvy, motiv natiskli lesklou stříbrnou ražbou a logo dotiskneme také ražbou. 

14,00 Kč bez DPH

Nový produkt

Dotisk loga pouze ražbou


  • bez tisku
  • s tiskem (+ 400 Kč/zakázka)

Minimální množství pro výrobek je 20 kusů.

POROVNAT OBLÍBENÉ

Sdílej:

Visačku na láhev, se kterou na konci roku poděkujete Vašemu obchodnímu partnerovi, zaměstnanci nebo klientovi, doporučujeme doplnit logem firmy nebo krátkým sdělením.
Na tuto dárkovou visačku jsme použili matný, tmavě modrý papír, motiv je realizován ražbou stříbrnou lesklou fólií.  

Visačka s dotiskem

Logo nebo krátký text dotiskujeme pouze ražbou. Uvedená cena odpovídá tisku jednobarevného loga/textu. Cenu za ražbu vícebarevného loga poptejte e-mailem - odvíjí se od počtu barev, kusů a náročnosti soutisku.

Barevnost loga na visačce

Kromě stříbrné, zlaté a měděné fólie lze použít i modrou lesklou, červenou lesklou, černou, bílou, rose gold, zelenou - barvy fólií, které vidíte na novoročenkách v Katalogu 1. Požadavky na barevnost uveďte do poznámky na konci objednávky a tam také připojte soubor s logem (ve křivkách). Pokud jsme pro Vás v minulosti tiskli cokoliv s logem firmy, velmi pravděpodobně ho již máme a nemusíte se s tím zabývat. Název firmy lze samozřejmě napsat i písmem, které si určíte.

Novoroční/vánoční set tiskovin

Se stejným motivem nabízíme i novoroční přání a etikety na víno. Pokud si do vyhledávacího políčka zadáte 2106, zobrazí se Vám celý set.

Rozměr: 44 × 135 mm

Rozměry 44x135 mm