Novinky

NOVÉ Doprodej

Kartička z vínového metalického papíru s motivem ražby stříbrnou a zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč
NOVÉ

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen ražbou stříbrnou a modrou fólií. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Otevírací novoročenka je zhotovena z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací stříbrné matné, zlaté a černé ražby. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

Kartička z tmavě šedého metalického papíru. Motiv je tvořen kombinací stříbrné a červené ražby. Obálka je v ceně přání.

14,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen zlatou mikroreliéfní ražbou a slepotiskem. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen reliéfní ražbou stříbrnou a modrou fólií. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého grafického papíru s nalepeným výsekem. Motiv je tvořen kombinací ražby perleťovou a stříbrnou fólií. Motiv na tvarovém výseku je tištěn ofsetem a doplněn stříbrnou ražbou. Obálka je v ceně přání.

14,00 Kč
NOVÉ

Otevírací novoročenka z bílého hladkého papíru s motivem slepotisku a zlaté ražby. Na titulní straně je nalepena papírová vánoční ozdoba z grafického papíru doplněná bílou mašličkou (ozdoba s mašlí se lepí na novoročenku po dotisku textu). Obálka je v ceně přání.

23,00 Kč
NOVÉ

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen kombinací modré a stříbrné reliéfní ražby. Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého hladkého papíru. Motiv je tvořen kombinací stříbrné a zlaté ražby, slepotisku. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen ražbou stříbrnou a modrou fólií. Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč
NOVÉ

Otevírací novoročenka z vínového grafického papíru s motivem ražby zlatou a bílou fólií. Vložená kartička z lehce krémového hladkého papíru je určena pro dotisk přání. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

Kartička z krémového metalického papíru. Motiv je tvořen kombinací zlaté a červené reliéfní ražby. Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč
NOVÉ

Kartička z krémového grafického papíru. Je tvořena slepotiskem a reliéfní ražbou zlatou a červenou fólií. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ražbou stříbrnou, modrou fólií a slepotiskem. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ražbou stříbrnou, modrou a bílou fólií. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Kartička z bílého hladkého papíru. Motiv je tvořen kombinací perleťové, zelené a zlaté ražby. Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání - Ovečky PF 2021 Otevírací novoročenka s motivem oveček v modré barvě, provedeným technologií knihtisku, který je výrazně zamáčknutý do velmi pevného papíru.  Bílá obálka je v ceně.

27,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání - Kaligrafie PF 2021 Otevírací novoročenka s nápisem v modré barvě, provedeným technologií knihtisku, který je výrazně zamáčknutý do pevného strukturovaného papíru. Návrh vzdušného kaligrafického nápisu v kombinaci s nejstarší tiskovou technologií vytváří moderní novoročenku pro sezónu 2021, která Vás bude důstojně reprezentovat. Vnitřní...

27,00 Kč
NOVÉ

Novinka - veselé otevírací novoroční přání z bílého perleťového papíru je doplněno výrazným zlatým vkladovým papírem. Motivy jsou vytvořené horkou ražbou. Zlatý vklad není vhodný pro tisk všech barev (loga), ale v případě potřeby ho lze nahradit světlejším. Dvoulist je uvnitř uchycený v násecích přebalu a není potřeba ho vlepovat. Bílé obálky jsou v ceně...

35,95 Kč
NOVÉ

Novinka - hravé otevírací novoroční přání z tmavě modrého perleťového papíru je doplněno výrazným zlatým vkladovým papírem. Zlatá rybka i drobnější motivy jsou vytvořené horkou ražbou. Zlatý vklad není vhodný pro tisk všech barev (loga), ale v případě potřeby ho lze nahradit světlejším. Dvoulist je uvnitř uchycený v násecích přebalu a není potřeba ho...

35,95 Kč
NOVÉ

Novinka - luxusní otevírací novoroční přání z tmavě modrého žebrovaného papíru, na které je ražka horkou fólií použita hned 4x. Novoročenka se otevírá doleva, jako jediná tohoto formátu a vklad je z bílého perleťového papíru. Dvoulist je uvnitř uchycený v násecích přebalu a není potřeba ho vlepovat. Jemná perleť bílého papíru připomíná sníh a toho využívá...

35,95 Kč
NOVÉ

Pustá zimní krajinka navozuje atmosféru ledové zimy a klidu. Může být poslem Vašeho poděkování a přáním do nového roku. Vyrobena je z bílého perleťového papíru, který nechává sníh zazářit. Pro text doporučujeme hlavně modré odstíny, šedou nebo černou barvu. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Novoroční karta se zimním motivem zasněžené vesničky je vyrobena z bílého hladkého papíru. Na motiv jsme použili technologii digitálního tisku doplněného slepotiskem. Pro Váš text je prostor v pravé části novoroční karty. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Novoroční karta se zimním motivem zasněžené, malebné vesničky, bude krásným poděkováním Vašim zákazníkům a obchodním partnerům. Může Vám posloužit i jako přání pro rodinu nebo přátele. Je vyrobena z bílého perleťového papíru, na motiv jsme použili technologii digitálního tisku doplněného slepotiskem. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Oblíbené novoroční přání bylo letos uvedeno v červeno-bílé perleťové kombinaci. Pro dotisk Vašeho textu doporučujeme hlavně červené odstíny barev nebo neutrální šedou a černou. Díky množství použitých tiskových technologií a líbivé kombinaci motivu i barev považujeme toto přání za dobrou volbu a vřele jej doporučujeme. Obálka je v ceně přání.

24,00 Kč
NOVÉ

PF karta s motivem vánočního stromečku v neutrální, ne však nudné, barevnosti. Pro Váš text je prostor v pravé části novoročenky. Ze zadní strany PF nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Ve stejném designu máme i krabice na víno - zadejte do hledání číslo 2148 nebo se podívejte do souvisejících produktů. Obálka je v ceně...

13,00 Kč
NOVÉ

PF karta z vánočním stromečkem na bílém perleťovém podkladu. Pro Váš text je prostor v pravé části novoročenky. Ze zadní strany PF nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Složitější, barevnější loga doporučujeme ponechat pro tiskoviny typu vizitka a na přání název firmy vypsat jako text. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání sestává ze dvou perleťových papírů a zdobí ho lesklá zlatá ražba. Pro dotisk Vašeho textu doporučujeme buď neutrální barvy v odstínech šedé nebo naopak výraznou tmavě hnědou a také hnědá bude ladit s krémovým vnitřkem. Tmavě modrá je klasika a červené odstíny přání rozveselí - doporučit lze cihlovou nebo rubínovou červenou. Obálka je v...

25,00 Kč
NOVÉ

Oblíbené, elegantní novoroční přání je utvořeno digitálním tiskem tmavě modré a ražbou stříbrnou i holografickou fólií. Standardně dodáváme bílou matnou vkladovou kartou, ale máte možnost požádat i o perleťový bílý papír nebo dvoulist pro větší tiskovou plochu. Všechny podobné změny jsou podmíněné drobnými příplatky, o kterých vždy informujeme předem....

21,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání z bílého perleťového papíru, s jemným vylaserovaným ornamentem sněhových vloček a letopočtu „2021“. Motiv na přední straně je doplněn stříbrnou ražbou hvězdiček. Přes výsek prosvítá vložený dvoulist, který je možné na požádání změnit - na fotografiích jsou tyto varianty odlišené koncovkou *NM (na míru) a vždy je to mírný poplatek, který...

25,00 Kč
NOVÉ

Stříbrná perleť, bílá perleť, sněhové vločky a třpyt díky holografické fólii použité na letopočtu - to dává novoročnímu přání vyloženě ledový vzhled. Pro dotisk textu doporučujeme použití studených barev - modrých, zelených a klidně i fialových odstínů. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání z hladkého grafického papíru krémové barvy. Motiv na přední straně je vytištěn digitálním tiskem a nápis „Šťastný nový rok“ zlatou lesklou ražbou. Jednoduché přání bez vkladového papíru a tím bez nutnosti kompletace. Obálka je v ceně přání.

20,00 Kč
NOVÉ

Novoroční karta s nostalgickým vánočním motivem je vyrobena z krémového strukturovaného papíru, motiv je natištěný digitálním tiskem a dozdoben zlatou reliéfní ražbou. Pro Váš text je prostor v pravé části karty. Ze zadní strany kartu nepotiskujeme, protože zlatá ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Otevírací novoroční přání s nalepenou vínovou mašličkou - takto připravený přebal dostanete i v případě, že objednáte přání "bez kompletace". Můžete si vybrat jiný než standardní vkladový papír pro vnitřní karty nebo požádat o dvoulisty ze menší příplatek - na fotografiích jsou tyto varianty označené koncovkou *NM (na míru). Obálka je v ceně přání.

26,00 Kč
NOVÉ

Příjemná PF karta béžové barvy je vyrobena z přírodního bílého papíru, potištěna digitálním tiskem a zlatou lesklou ražbou. Pro tisk textu doporučujeme odstíny hnědé, zelené, červené a umírněné znázornění loga - pokud je to Vaše hodně barevné, raději název firmy napište jako text. Ze zadní strany PF nepotiskujeme, protože ražba baněk se obvykle protlačí i...

13,00 Kč
NOVÉ

Naše/Vaše oblíbená novoročenka letos trochu změnila vzhled a nadále zůstává v aktuální kolekci. Jemný laserový výsek sněhových vloček je to, čím toto novoroční přání upoutá pozornost. Hladký bílý papír nechává vyniknout efektní kruhový ornament, který je dílem laserového výseku. Obálka je v ceně přání.

25,00 Kč
NOVÉ

Univerzální novoroční přání z matného tm. modrého papíru zdobí zimní motiv stříbrných a modrých vloček. Standardně je uvnitř karta z bílého matného papíru, ale můžete si nechat novoročenku víc "rozsvítit" její výměnou za kartu z perleťového papíru. Ve stejném stylu nabízíme také etikety na láhve, visačky a najdou se i vhodné krabice na víno. Obálka je v...

22,00 Kč
NOVÉ

Krásné, jednoduché vánoční přání z bílého perleťového papíru bez samostatného vkladu - tiskne se přímo dovnitř přání. Stejný motiv jsme zpracovali i pro laser na krabicích na víno - zadejte do hledání číslo 2136 a najdete celý set. Obálka je v ceně přání. 

22,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání s dominantou letopočtu 2021. Univerzální novoročenka pro přání hezké oslavy Nového roku a úspěchů v novém roce 2021. Ano, takto se liší "Nový" a "nový" rok. Většina nezaváhá, ale pro ty, co by mohli mít malou pochybnost... Ve stejném designu nabízíme i visačky na láhve a etikety. Obálka je v ceně přání.

23,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání s vícejazyčnými texty. Tmavě modrý matný papír novoročenky doplňuje zlatá a stříbrná ražba fólií. Díky motivu zeměkoule a textům na přebalu je vhodná i pro zaslání obchodním partnerům v zahraničí. Dovnitř stačí umístit logo firmy a přidat podpisy nebo Vám tam natiskneme jakýkoliv text si budete přát. Nejčastěji dotiskujeme tmavě modrou...

22,00 Kč
NOVÉ

Jednoduché novoroční přání je vytvořeno digitálním tiskem a stříbrnou lesklou ražbou. "Vánoční les" ve stejném stylu jsme použili i na krabice na víno - podívejte se do souvisejících produktů nebo hledejte pod číslem 2133 podobné výrobky. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

Typická zimní krajinka, jakou už pomalu nepamatujeme, může být poslem Vašeho poděkování a přání do nového roku. Matná PF karta s novoročním přáním má vroubkovaný okraj díky tvarovému výseku. Stejně tak jako u předchozího vzoru N2132 i tady doporučujeme pro tisk textu hlavně modré odstíny, šedou nebo černou barvu. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Otevírací novoroční přání se zimním motivem zasněžené krajiny a stříbrnou ražbou letopočtu PF 2021. Váš text a logo natiskneme dovnitř přání a jako barvu pro text "překvapivě" doporučujeme odstíny modré, ale také šedou i černou, případně odstín, který bude ladit i s logem. Obálka je v ceně přání.

21,00 Kč
NOVÉ

PF novoroční karta se zimním motivem. Je vyrobena z bílého perleťového papíru, motiv je realizován kombinací digitálního tisku, ražby stříbrnou fólií a ražby kouřovou folií. Pro dotisk textu je určena střední část karty. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Reprezentativní novoročenka v elegantní tmavě modré, se stříbrnou ražbou a vyseknutou linkou tak, aby byl vidět kousek bílo-perleťového papíru uvnitř. Stačí už jenom dopsat text, kde poděkujete a popřejete svým obchodním partnerům a přátelům. Obálka je v ceně přání.

21,00 Kč
NOVÉ

Novoroční karta je vyrobena z bílého grafického papíru s jemnou strukturou. Na motiv jsme použili technologii ražby stříbrnou a zlatou fólií. Novoročenka má vroubkovaný okraj. Pro Váš text je prostor v pravé části novoroční karty. Ze zadní strany karty nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu.  Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Novoroční karta s jemným motivem vánočního stromečku vyraženým na bílém perleťovém papíru. Ze zadní strany karty nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Složitější/barevnější logo snadno naruší vzhled přání. Pro tyto případy doporučujeme název firmy napsat jako text. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Jemné, zimní, novoroční přání v bílo-zlaté kombinaci s letopočtem PF 2021, ke kterému máme i visačky na láhve a krabice na víno. Standardně je pro vklad, na nějž se tiskne Váš text, použitý stejný perleťový papír jako na přebal. O změnu vkladové karty můžete požádat - na fotografiích je taková varianta odlišena koncovkou *NM (na míru). Jen pamatujte na...

22,00 Kč
NOVÉ

Novoroční přání s motivem hodin připomíná konec roku a s ním čas pro poděkování partnerům, klientům a zákazníkům. Standardně je pro vklad, na nějž se tiskne Váš text, použitý bílý matný papír. O změnu vkladové karty můžete požádat - na fotografiích jsou další varianty odlišené koncovkou *NM (na míru). Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

Jednoduché otevírací přání s vánočním motivem, který je vytvořený hnědou lesklou ražbou a digitálním tiskem. Obálka je v ceně přání.

22,00 Kč
NOVÉ

PF karta s vánočním motivem vytištěným hnědou lesklou ražbou. Ze zadní strany karty nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Pro text doporučujeme zvolit teplé barvy. Složitější/barevnější logo snadno naruší vzhled přání. Pro tyto případy doporučujeme název firmy napsat jako text. Obálka je v ceně přání.

13,00 Kč
NOVÉ

Krásné přání k Vánocům a novému roku z recyklovaných papírů. Samotný text přání a logo dotiskneme na vloženou kartu ze světlého papíru, která se vkládá do náseků přebalu. Tuto kartu lze nahradit i dvoulistem – v případě zájmu poptejte - na fotografiích je nestandardní varianta odlišena koncovkou *NM (na míru). Jutový provázek dostanete navázaný i v...

23,00 Kč
NOVÉ

Decentní PF karta se zimním motivem. Ze zadní strany karty nepotiskujeme, protože ražba se obvykle protlačí i na rubovou stranu. Pro text doporučujeme zvolit tmavě hnědou nebo bílou barvu. Pokud byste chtěli tyto barvy kombinovat, účtují se jako dva různé tisky - kalkulace na vyžádání. Složitější/barevnější logo snadno naruší vzhled přání. Pro tyto...

13,00 Kč
Zobrazeno 1 – 54 z 140 položek