Novoroční přání  Počet produktů: 351

Strom proužkatý - výsek Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Bílý perleťový papír, stříbrný a červený tisk. Dvojice slepotiskových stromečků je vytvořena díky propracovanému slepotiskovému motivu a na bílém podkladě krásně vyniká kombinace červené a stříbrné barvy. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

"Veselé Vánoce" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Otevírací novoročenka z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ofsetovým tiskem a ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Rybky - harmonika Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Bílý perleťový papír, stříbrný a modrý tisk. Dvojice slepotiskových stromečků je vytvořena díky propracovanému slepotiskovému motivu a na bílém podkladě krásně vyniká kombinace modré a stříbrné barvy. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

16,94 Kč

"Praga" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,50 Kč

Ozdoba - dvoukoule Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Stromy jehlany proužkaté Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Bílý perleťový papír, stříbrný a modrý tisk, slepotisk. Na vánočním a novoročním přání vyniká stylový slepotiskový stromeček s propracovanými modrými vánočními ozdobami a jemnými vločkami v pozadí. V celé vrchní části jsou netradičně zpracované a natisklé texty v cizích jazycích, které se zajímavě vyjímají na stříbrném a světlém podkladě. Celé novoroční...

27,83 Kč

"Chumelí se, chumelí" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč
Doprodej

Otevírací novoročenka z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen ofsetovým tiskem a ražbou zlatou fólií. Obálka je v ceně přání.

14,50 Kč

Červený papír, stříbrný a červený tisk. Na vánočním přání vyniká stylový stromeček s vánočními ozdobami a jemnými vločkami v pozadí. Ve vrchní části přání jsou zajímavým zpracováním natisklé texty v cizích jazycích a celé přání podtrhuje třpitivá vánoční hvězda. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

27,83 Kč

"Vybroušený rok" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru s nalepeným výsekem. Motiv je tvořen kombinací ražby perleťovou a stříbrnou fólií. Motiv vločky je tištěn ofsetem, doplněn stříbrnou ražbou.Obálka je v ceně přání.

12,90 Kč

Strom ozdobená spirála Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Zelený metalický papír, zlatý, zelený a měděný tisk. Překrásný motiv vánočního stromečku je tvořený vystouplými slepotiskovými hvězdičkami a kuličkami, které jsou orámované zlatými čárami. Celému vánočnímu blahopřání dominuje měděná hvězdička. Ve vrchní části blahopřání jsou zajímavým zpracováním natisklé texty v cizích jazycích. Obálku k přání lze...

27,83 Kč

"Sněží" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a ražby zlatou fólií.Obálka je v ceně přání.

12,50 Kč

Hvězda třepotavá Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Červený a bílý perleťový papír, lesklá plastická termografie, stříbrný tisk. Luxusní novoroční oznámení se skládá z obalu červené barvy a vnitřní kartičky z perleťového bílého papíru. Vnější obal s propracovaným zimním motivem je potisklý exkluzivní průsvitnou termografií a okraj je ukončený nápisem Veselé Vánoce. Díky přesnému digitálnímu výseku je možné...

33,88 Kč

"Letošní Vánoce" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

12,00 Kč

Prasátko zlaté Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Bílý a modrý perleťový papír, lesklá plastická termografie, stříbrný tisk. Luxusní novoroční přání se skládá z obalu bílé barvy a vnitřní kartičky z perleťového modrého papíru. Vnější obal s propracovaným zimním motivem je potisklý exkluzivní třpytivou termografií a okraj je ukončen nápisem Veselé Vánoce. Díky přesnému digitálnímu výseku je možné...

33,88 Kč

Tmavomodrý zrnitý papír, stříbrný a modrý tisk. Exkluzivní novoroční blahopřání je dokresleno stříbrnou termografií. Stříbrné stromečky jsou vsazeny do modrého pozadí a vytvářejí moderní kompozici. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

"Jůůů" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Andělíček, vánoční ozdoba Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč

Krémový perleťový papír, zlatý tisk, slepotisk. Celému novoročnímu přání dominuje laserová plastická vánoční vločka, složená ze zlatého a krémového perleťového papíru. Vločka je nalepená na novoroční přání a v pozadí se nachází nápisy v cizích jazycích. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

27,83 Kč

Krémový perleťťový papír, zlatý a měděný tisk. Zlaté rámečky s vánočními vzory kontrastují se světlým pozadím přání a měděnou strukturovanou výplní. Obálku k přání lze doobjednat za 2,20 Kč/ks.

24,20 Kč

"Zlatý závoj" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

41,90 Kč

Strom zlatý Obálka je v ceně přání.

32,60 Kč
Zobrazeno 1 – 33 z 351 položek