Novoroční přání  Počet produktů: 182

Otevírací novoročenka z červeného perleťového papíru. Na titulní straně je nalepena papírová vánoční ozdoba s červenou a stříbrnou  reliéfní ražbou. Celý motiv dotváří ručně vázaná bílá atlasová mašle (ozdoba i mašle jsou na novoročence již nalepeny). Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání. Obálka je v ceně přání.

21 Kč

Otevírací novoročenka je zhotovena s modrého metalického papíru. Motiv je tvořen bílou ražbou. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

18 Kč

Kartička ze stříbrného grafického papíru, motiv je tvořen kombinací stříbrné a modré reliéfní ražby.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Kartička z metalického grafického papíru v barvě vanilky. Motiv je tvořen matnou zlatou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou ze stejného metalického papíru, na které je ražba zlatou a čokoládově hnědou fólií.Obálka je v ceně přání.

12 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen slepotiskem a ražbou stříbrnou a červenou fólií.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Kartička z hladkého bílého papíru. Motiv je tvořen zlatou ražbou a vlepeným modrým čtverečkem, na kterém je bílou a zlatou fólií vyobrazena zimní krajina.Obálka je v ceně přání.

12 Kč

Otevírací novororočenka z tmavě modrého metalického papíru s tvarovým výsekem s modrou a stříbrnou mikroreliéfní ražbou. Uvnitř je vložený bílý papír s modrou ražbou pro dotisk přání. Oba díly spojuje stříbrná gumička s mašličkou.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Otevírací novoročenka ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem, červenou a stříbrnou ražbou. Vložený bílý papír s mikroreliéfní ražbou je určen pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Kartička z bílého grafického papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku, zlaté ražby a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Otevírací novoročenka je zhotovena z bílého grafického papíru. Je tvořena slepotiskem a reliéfní ražbou modrou fólií.Obálka je v ceně přání.

18 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací reliéfních ražeb stříbrnou, zelenou a modrou fólií.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Kartička z modrého grafického papíru s průsekem. Motiv je tvořen kombinací ražby zlatou a bílou fólií. Do průseku je vložena bílá kartička pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

13 Kč

Kartička z bílého hladkého papíru, motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku a ražby zlatou fólií.Obálka je v ceně přání.

10 Kč

Otevírací novoročenka z modrého grafického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem a ražbou modrou, stříbrnou a třpytivou holografickou fólií. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Kartička ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen bílou a červenou mikroreliéfní ražbou.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Otevírací norovočenka z černého metalického papíru. Motiv je tvořen tvarovým výsekem a kombinací ražby stříbrnou a oranžovou fólií. Vložený papír s mikroreliéfní ražbou oranžovou fólií je určen pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Otevírací novoročenka z krémového grafického papíru s jemnými zlatými třpytkami. Motiv je tvořen matnou zlatou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou ze zlatého metalického papíru, na které je ražba stříbrnou a čokoládově hnědou fólií.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Kartička z perleťově bílého papíru. Motiv je tvořen kombinací ražby stříbrnou a fialovou fólií.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Kartička ze stříbrného metalického papíru. Motiv je tvořen stříbrnou matnou ražbou a nalepenou papírovou vánoční hvězdou z tmavě modrého metalického papíru, na které je ražba stříbrnou a modrofialovou fólií.Obálka je v ceně přání.

12 Kč

Otevírací novoročenka z červeného grafického papíru. Motiv je tvořen zlatou a modrou reliéfní ražbou. Vložená kartička z bílého grafického papíru je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

18 Kč

Kartička z bílého grafického papíru. Motiv je tvořen kombinací ofsetového tisku, ražby zlatou fólií a slepotisku.Obálka je v ceně přání.

11 Kč

Kartička z tmavě zeleného grafického papíru s průsekem. Motiv je tvořen kombinací zlaté a bílé reliéfní ražby. Do průseku je vložena krémová kartička pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

13 Kč

Otevírací novoročenka z tmavě modrého metalického papíru. Motiv je tvořen perleťovou a oranžovou reliéfní ražbou. Vložená perleťová kartička je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

19 Kč

Otevírací kartička z modrého metalického papíru, motiv je tvořen kombinací ražby bílou a stříbrnou fólií. Vložená bílá kartička je určena pro dotisk přání.Obálka je v ceně přání.

18 Kč

"Bublifuk" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"12 zlatých lístků" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"Hodiny" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"Kalendárium" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

Originální autorské novoroční přání. "Balóny" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"Karlův most" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"Jednoduše PF..." - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč

"Nechte si chutnat" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1,50 Kč/ks.

35 Kč

"Novoroční gratulace" - otevírací novoroční přání. Obálku lze doobjednat 1 Kč/ks.

35 Kč
Zobrazeno 1 – 33 z 182 položek