Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2110. Použili jsme recyklovaný papír, motiv natiskli digitálním tiskem a vaše logo dotiskneme ražbou.

14,00 Kč

Novoroční visačka na láhev vína nebo jiný dárek decentně odprezentuje Vaši firmu. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2103. Použili jsme recyklovaný papír, motiv vytvořili laserovým výsekem, logo dotiskneme lesklou ražbou a visačku opatříme jutovým provázkem.

14,00 Kč

Novoroční visačka na láhev vína nebo jiný dárek decentně odprezentuje Vaši firmu. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2105. Použili jsme bílý, hladký papír, motiv natiskli digitálním tiskem, logo dotiskneme ražbou a visačku opatříme stříbrnou prženkou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou. Použili jsme grafický papír červené barvy, motiv natiskli lesklou stříbrnou ražbou a logo dotiskneme také ražbou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2113. Použili jsme lehce krémový grafický papír, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou. 

14,00 Kč

Novoroční visačka na láhev vína nebo jiný dárek decentně odprezentuje Vaši firmu. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2117. Použili jsme recyklovaný papír, motiv natiskli lesklou ražbou, logo dotiskneme také ražbou a visačku opatříme zlatou pruženkou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2119. Použili jsme bílý perleťový papír, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou.

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2124. Použili jsme bílý grafický papír, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou.

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2126. Použili jsme bílý perleťový papír, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2135. Použili jsme bílý perleťový papír, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2137. Použili jsme grafický papír tmavě modré barvy, motiv natiskli lesklou stříbrnou ražbou a logo dotiskneme také ražbou.

14,00 Kč

Novoroční visačka na láhev vína nebo jiný dárek decentně odprezentuje Vaši firmu. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2138. Použili jsme bílý, hladký papír, motiv natiskli digitálním tiskem, logo dotiskneme ražbou a visačku opatříme stříbrnou prženkou. 

14,00 Kč

Láhev s vánoční visačkou je vhodným dárkem v závěru roka. Visačky si můžete objednat s dotiskem loga nebo bez. Visačku na láhev vína jsme vytvořili do setu s novoročním přáním a etiketou 2140,2139. Použili jsme krémový papír s lehkou strukturou, motiv natiskli digitálním tiskem a logo dotiskneme ražbou. 

14,00 Kč
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek